Онлайн-зустріч Ужгород – Еберманнштадт – Бамберг

Сьогодні, 07 жовтня, пройшла чергова робоча зустріч працівників Інституту еколого-релігійних студій з керівником Католицької аграрної академії Фойєрштайн, Німеччина (Katholische Landvolkshochschule Feuerstein), Томасом Лангом та представником архієпархії Bamberg Міхаелем Клайнером, на якій обговорили основні етапи стажування молодого науковця з Закарпаття Шишкіної Ірини в Німеччині в 2022р. Тема дослідження “Екологічний та правовий аспект просторового планування” є актуальною і затребуваною. Тому даний обмін досвідом є необхідним та корисним, адже відомо, що Німеччина є однією з передових країн Європи з цих питань. І даний рік здобуття досвіду Німеччини принесе значні плоди для подальшої роботи в нашому краї.

Другим напрямком зустрічі було обговорення спільного проекту Аграрної академії Фойєрштайн та біологічного факультету УжНУ. Запрошений доцент кафедри плодоовочівництва та виноградарства Маргітай Любов Григорівна розказала про здобутки науковців факультету та висловила готовність проведення спільних проектів в сфері органічного землеробства.

Захід відбувся у рамках співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF).

Інформаційна служба ІЕРС-ІРЦЕФ

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: