Зірки української поп-музики записали кліп на підтримку гірського хребта Свидовець на Закарпатті (ВІДЕО)

Триває боротьба проти забудови унікального гірського хребта Свидовець на Закарпатті

 5 червня було презентовано кліп гурту «Ол.Ів.’Є» – творчого дуету Олександра Положинського та Івана Марунича. Кліп на пісню «Free Svydovets» знімали саме на гірському масиві Свидовець.

На жаль, Свидовець зараз знаходиться під загрозою знищення через плани збудувати там гігантський гірськолижний курорт.

Слова та музика до пісні були написані минулого літа під час табору екологічних активістів «Green Camp», учасники якого відвідали найбільш мальовничі місцини Свидовця та висловили свою підтримку руху Free Svydovets. Цей волонтерський рух виступає за збереження цього унікального масиву в Українських Карпатах і, на противагу ідеї будівництва мега-курорту, працює у напрямку розвитку туризму, дружнього до природи.

«Місцевим активістам та екологам важко протистояти натиску потужної спайки великої політики з великим бізнесом. Єдина надія спротиву – на масову підтримку простих громадян України та міжнародних організацій. Ми з Ол.Ів.’Є підтримуємо, як можемо. Закликаємо до цього й інших. Свидовець має бути вільним!», – розповів Сашко Положинський.

Джерело: http://prozak.info/ZHittya/Ekologiya/Zirki-ukrayins-koyi-pop-muziki-zapisali-klip-na-pidtrimku-girs-kogo-hrebta-Svidovec-na-Zakarpatti-VIIDEO?fbclid=IwAR3_fSg4vhpItIOel0_h4xJPesaS8HuqLlbeTL6sh5s36tmgN4ptK3vxNEs

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: