Зелені класи в дії

На базі екокласу, що знаходиться в Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП «Синевир» пройшов природничо-пізнавальний захід з юними вихованцями Синевирського навчального закладу.

Команда ІЕРС разом з директором Нацпарку Миколою Дербаком відвідала еколого-освітнє заняття Синевирського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів. Воно проходило в зеленому класі, розташованому на території центру. Вчителі, зокрема, Любов Гречин, організували для учнів навчання з дидактичними матеріалами. Школярі вчилися з коробочками із зображенням слідів ссавців і дидактичною грою для дослідження флори та фауни Закарпаття. Ці матеріали розробив ІERS та виготовило Товариство людей з інвалідністю «Паралельний світ» (голова Андрій Доніченко).

Також з учнями зустрілись та провели невеличке заняття Олександр Бокотей та Михайло Біланич. Під час заняття дітки отримали екоосвітні матеріали та призи за активність.

Освітні інструменти, якими обладнаний екоклас, допомогли учням детальніше пізнати біорізноманіття регіону. Вони отримали багато корисних та потрібних знань про природу та потребу її захисту.

Навзаєм дітки подарували Нацпарку декілька мішків з яблуками, які вони самостійно збирали під час акції, проведеної раніше Інститутом. Тоді дітям розповідали про особливості життєдіяльності тварин, вчили відрізняти їх один від одного за слідами та порівнювати з іншими тваринами.

Зустріч проведена в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS  (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за фінансової підтримки tierparkberlin та zooberlin.

Інформаційна служба ІЕРС

#екологія#Закарпаття#бурі_ведмеді#природоохоронна_діяльність

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: