Збережи ялинку!

           Співробітники Інституту еколого-релігійних студій разом з членами комісії з екології МГКЄ передали живі ялинки через ужгородського вікарія о. Хенрика Яворського для єпископа-ординарія Мукачівської дієцезії Антала Майнека. Ми щиро надіємось, що це є хороший початок аби усвідомити що Різдвяно-Новорічне свято можна створювати без шкоди природі.
Ялинка – у нас асоціюється з Різдвом. В цей час ми прикрашаємо це вічнозелене дерево, ставлячи його в себе в хатах, чи біля хат і в храмах. Ми проводимо цей обряд для вшанування Самого Ісуса Христа у вірі, правді, чистоті серця, а також в намірах правильно доглядати і берегти створіння – природу, дану Богом людству (адже Різдво Господнє – свято радості всього створіння).
          Вважаємо, що в першу чергу жива ялинка набагато відповідніша до цього розуміння.

Тому, щоб задовольнити потреби християнської традиції прикрашання ялинки на свято Різдва Христового, створити справжню живу, духовну атмосферу свята і водночас не нашкодити довкіллю, вважаємо цілком прийнятливим використання живих хвойних насаджень, наприклад в горщиках чи контейнерах з можливістю їхнього подальшого висаджування у відкритий ґрунт. Ми поширюємо ці живі ялинки також як елемент екологічної дияконії.🌲🌲🌲
Секретаріат ІЕРС та ІРЦЕФ

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: