Приходьте на екологічну гру «Сорт Сміт»

У стінах Резиденції Мукачівських єпископів за ініціативи Комісії з екології МГКЄ 26 січня о 12:00 відбудеться презентація карткової гри «Сорт Сміт». Її проведуть екотренери IERS та IRCEF в Ужгородському греко-католицькому ліцеї «Теобенд», що знаходиться на площі Бачинського, 1. Взяти участь у заході можуть всі охочі.

Карткову гру «Сорт Сміт» презентує авторка розробки – Іванка Трофименко – активістка Zero Waste й експертка Інституту еколого-релігійних студій. Вона розповість ідею задуму, історію його реалізації та правила гри, за якими змагатимуться гості.

Екологічна гра створена для розвитку та закріплення навичок сортування побутових відходів як у діток, так і в дорослих. Вона розрахована на школярів віком від шести років та може використовуватися педагогами під час екопросвітницьких занять для демонстрації та перевірки навчального матеріалу.

«Теобенд» стане першою школою, де покажуть цю гру. Надалі ж кілька десятків примірників гри «Сорт Сміт» роздаватимуть в інших закладах освіти Ужгорода та Закарпаття.

Напередодні презентації працівники Інституту еколого-релігійних студій і Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи власноруч доукомплектували всі набори гри. Кожний складається з 60 карток із зображенням різних видів побутового сміття. Під час змагання воно має опинитися в сміттєвих баках відповідного призначення – шести ігрових полях. За правилами, переможцем стає той, хто перший позбудеться своїх карток, розклавши їх у необхідні смітники. Також комплекти містять гральний кубик, інструкцію з правилами, листівку та інші необхідні елементи.  

Дизайнерка Емілія Сливчук створила оформлення гри за мотивами фільмів «Люди в чорному». Це відображено вже у самій назві «Сорт Сміт» та привертає увагу навіть віддалених від екологічної тематики громадян.

Гра зроблена в процесі реалізації проєкту «Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) (керівник Олександр Бокотей ) у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International) за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Federal Foreign Office of Germany #AA_Kultur) координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).  

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: