Заповідникам та національним паркам Карпат розроблять сучасні веб-сайти

 До переліку природно-заповідних територій, для яких буде розроблено нові веб-сайти увійшли як Закарпатські території – НПП Ужанський, НПП Синевир, Капатський біосферний заповідник, так і Івано-Франківські – НПП Верховинський, НПП Карпатський, Природний заповідник «Горгани», НПП «Яворівський», та один у Чернівецькій області – Вижницький НПП.

Ще минулого року був розроблений тендер на оновлення веб-сайтів, виготовлення промо роликів та баз фотографій, проведення навчань з комунікації для працівників цих установ, та оновлення веб- сайту природного заповідного сектору України, йдеться на сайті проекту SupporttoNature.

Планування поїздок, гарні фото та відеоматеріали про заповідні території

Передбачається, що сайти матимуть сучасний вигляд та функціональність, а також будуть наповнені високоякісним відео та фото контентом. Це допоможе пропагувати природні цінності природно-заповідних територій.

Таким чином національні парки та заповідники зможуть ефективно презентувати свої унікальні природні та рекреаційні цінності для широкої аудиторії, що не тільки активізує туризм по цим напрямкам, а й підвищить обізнаність громадян про важливість збереження таких територій.

Користувачі зможуть на сайті планувати поїздки в природно-заповідні території на інтерактивній карті, де будуть позначені цікаві місцини, маршрути, розваги та місця для проживання.

Хто фінансує та керує проектом?

Всі перелічені природно-заповідні території входять проект «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що був створений ще 10 років тому та реалізовується в рамках Німецького фінансового співробітництва (FC). Фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через банк розвитку KfW. За реалізацію проекту та його діяльність відповідає Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Проект запроваджено через міжнародний консорціум, до складу якого входять AHT GROUP AG (керівна установа), Дунайсько-Карпатська програма WWF International, Франкфуртське зоологічне товариство та Українське товариство охорони птахів (ТОП).

Джерело: http://life.karpat.in.ua/?p=28419&lang=uk&fbclid=IwAR3shYCI9I8cu_HzFk2kQbaJvXI7dIZzrGGGYHsyHmlH7ri4hWZQ6k80S6I

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: