Захисні маски-щити виготовлені ГО «Паралельний світ» у співпраці з ГО «Інститут еколого-релігійних студій»

Інститут еколого-релігійних студій з початку карантину в Україні допоміг розвинути ідею партнерів з ГО “Паралельний світ” по виробництву захисних масок-щитів для захисту від контактної передачі Соvid-19 завдяки сталій підтримці Німецького союзу охорони природи.

Такі дефіцитні зараз маски-щити необхідні в першу чергу медикам-інфекціоністам, які безпосередньо контактують з хворими на коронавірус. Також вони вкрай необхідні працівникам торгівельних центрів, громадських установ і організацій, а також усіх людей доброї волі, які відчувають свою громадянську відповідальність перед пандемією. Цей захисний засіб, зроблений з прозорого пластику, на відміну від матерчатих медичних масок, повністю затримує вірус на своїй поверхні, чим потужно захищає людину, а в поєднанні із захисним костюмом та медичним масками майже унеможливлює інфікування.

Інклюзивна майстерня ГО “Паралельний світ” розробляє такі маски-щити кількох моделей. Придбати їх можна за ціною від 20 грн. Окрім того, пропонуються спеціальні тримачі-защіпки для масок медичних, які допомагають носити маски значно довший час без натирання завушної області голови і вух. Ціна по домовленості.

Звертатись за телефоном: 0952246228 (Андрій Доніченко, директор ГО”Паралельний світ”)

ФБ група https://www.facebook.com/groups/520748928814518/

     Пропонуються наступні моделі масок:

Нет описания фото. Нет описания фото.

 

Digital image

 

 

Тримачі-защіпки для масок 

Нет описания фото.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: