З конференції “Толерантність на кордонах Європи: Вимір для України”

Маркус Фогт вивчав теологію та філософію у МюнхеніЄрусалимі та Люцерні. Фогт внук англіста Теодора Спіра(1885—1961, Кенігсберзький університет), відстороненого від своєї посади за часів націонал-соціалізму на підставі своїх політичних і релігійних переконань. Племінник класичного філолога Андреаса Спіра (1929-2004, Майнцський університет), а також брат латиніста Грегора Фогта-Спіра (* 1956, Марбург) і професора Маттиас Теодор Фогт вченого в сфері культурної політики і автора численних культурологічних досліджень факторів, що впливають на зміцнення демократичного          потенціалу в Європі.

      Фогт написав свою докторську дисертацію на тему: «Соціальний дарвінізм»  в Мюнхені під проводом одного з найвідрміших німецьких дослідників соціальної-соціальної етики проф. др. Вільгельма Корффа. Дисертація була опублікована в 1997 році під назвою «Соціальний дарвінізм. Наукові теорії, політичні та богословсько-етичні аспекти теорії еволюції» у всесвітньо відомому німецькому видавництві Гердер-Ферлаг. Свою габілітаційну працю на тему: «Принцип сталого розвитку». Схема з богословсько-етичної точки зору” написав під керівництквом проф. др. Ганса Мюнкав Люцерні і у 2009 році опублікована в Мюнхені в видавництві «Oekom-Verlag».

З 1992 до 1995 р. був членом експертної ради з питань довкілля при німецькому федеративному уряді. З 1995 р. він був радником робочої групи з екологічних питань VI Комісії німецької єпископської конференції. З 1998 по 2007 рр. Фогт був професором християнської соціальної етики при філософсько-богословськогому Університеті Дона Боско в Бенедиктбоєрн (Баварія) та головою клірингового центру «Церква і довкілля».

З квітня 2007 року Фогт є професором соціальної-суспільної етики при університеті Людвіга-Максиміліана в Мюнхені[5].

Маркус Фогт одружений і має трьох дітей.З 2011 року Маркус Фогт проводить науково-дослідницьку роботу в «Центрі довкілля та розвитку суспільства Рейчел Карсон» при мюнхенському університеті ім. Людвіга-Максиміліана, де він є представником робочої групи з християнської соціальної-суспільної етики у німецькомовному середовищі.

Проф. М. Фогт – «Досягнення та ключові меседжі християнської етики миру» (ua)

 

Christliche Friedensethik (de) 

Main Points of Christian Ethics of Peace and Their Applicability to Ukraine (uk)

Інші лекції

п. Ларс Шафферс – «Міжкультурна та міжрелігійна толерантність на тлі європейської філософії Ремі Брага»

п. Йоахім Клозе – «Що такого поганого у правому популізмі? – Досвід Німеччини з ерозією толерантності черезPEGIDAAfD і події в Хемніці»

п. Арнд Кюпперс – «Соціальна ринкова економіка – програма соціального балансу та миру (ukr)

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: