Проведення воркшопу для молоді с. Золотарьово, Хустського району в рамках проекту BAT4MAN

28 листопада 2020 року в с. Золотарьово, Хустського району співробітниками Інституту еколого-релігійних студій проведений  воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”.

Воркшоп (початок об 11.00) відбувся в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Івана Хрестителя за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот.

Вокршоп вступним словом розпочали  Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій» та Марта Михайлець (ІЕРС).Під час воркшопу працівники Інституту еколого-релігійних студій ознайомили молодь з особливостями життя рукокрилих, які населяють цей регіон та детально розказали про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми.

Окрім того всі присутні проглянули інформаційне відео, спеціально розроблене Інститутом еколого-релігійних студій.

Також під час заходу відбувся майстер-клас по створенню ящиків для кажанів (основні елементи яких  з дерева виготовили представники організації людей з інвалідністю “Паралельний світ”) та висвітлено засоби, які можна використовувати з метою захисту їх колоній. Даний майстер-клас  показав  Михайло Біланич (ІЕРС).

Під час воркшопу молодь також попрактикувалась над виготовленням ящика для рукокрилих.

Виготовлений ящик для кажанів встановили у церкві Івана Хрестителя.

Після встановлення ящика у храмі, Мартою Михайлець був продемонстрований майстер-клас по розмальовці екоторб на тематику “Рукокрилих”. Всі охоче долучались до даної екорозмальовки, кожен учасник мав змогу проявити свій креатив.

Після закінчення майстер-класу, на молодь чекав солодкий стіл.

По завершеню воркшопу, працівники Інститутут еколого-релігійних студій вручили кожному учаснику сертифікат, і на згадку про проведений захід зробили декілька спільних фото.

Метою даного заходу є екопросвітництво підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого створіння – Природи!

Захід був проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції та наявності масок.

Щиро дякуємо за всіляке сприяння і допомогу о. Віталію Полянському (настоятель греко-католицької церкви Івана Хрестителя в с. Золотарьово).

 

Інформаційна пресс-служба Інституту еколого-релігійних студій

1 думки про “Проведення воркшопу для молоді с. Золотарьово, Хустського району в рамках проекту BAT4MAN”

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: