ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Майстер-клас по виготовленю ящиків для кажанів для учнів Ужгородської загальноосвітньої школи №9

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Екологічна освіта – це дуже важливо для збереження Божого Творіння – Природи! Аби поглибити екологічну свідомість працівники Інституту еколого-релігійних студій провели  екологічний захід для учнів 9-х класів Ужгородськогої ЗОШ І-ІІІ ст. №9 (вчитель Ольга Михайлівна Шапран).

Захід проведено 18 грудня 2020 грудня.

Даний захід проведений в рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).

Воршкоп розпочався вступним словом Марти Михайлець (вчитель біології та прцівник ІЕРС) яка привітала всіх учнів з наступаючими новорічними святами і в своїй промові заодно наголосила про цінність природи і як важливо її зберегти для майбутнього покоління.

Далі відбувся такий собі невеличкий інтелектуальний штурм для учнів. Працівники Інституту еколого-релігйних студій задали декілька запитань учням щодо рукокрилих щоб почути про що саме вони знають про кажанів.

Після чого, фахівці детально розповіли учням про цих істот показавши за допомогою інфографіки та відеоматеріалів заходи, які можна використовувати з метою захисту колоній кажанів, а також акцентували увагу на ролі цих тварин в екосистемі краю.

Не тільки теорією відбувася цей захід, для учнів також випала нагода попрактикуватись у виготовленні ящика для кажанів. Майстер-клас по виготовленню ящика провів Михайло Біланич, який розказав про всі деталі даного ящика, і звернув увагу на функції кожної з них.

Потім на зібраному ящику символічно намалювали кажана.

Попрактикувавшись над виготовленням ящика, учні також розмалювали красками екоторби.

Марта Михайлець розповіла про перевагу такої екоторби над поліетиленовими пакетами, і наголосила про те, що важливо правильно сортувати сміття для збереження нашого довкілля.

Всі учасники приймали активну участь у даном заході,  під час якого, кожен з них отримав подарунок.

Захід відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Щиро вдячні вчительці Ользі Михайлівні Шапран за всіляку підтримку і сприяння у проведенні заходу.

Інформаційна пресс-служба ІЕРС

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».