Воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в Костринській середній школі

7 грудня 2020 року відбувся воркшоп із майстер-класом воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).
Захід відбувся в Костринській середній школі  (edukit.uz.ua)для учнів 6-7 класів, вчитель біології яких Мар’яна Іванівна. Всього у заході взяло участь 36 учасників (учнів разом з дррослими). Метою даного заходу є просвітництво підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!

 


Розпочала вчителька біології Марта Михайлець, яка під час промови задавала цікаві питання учням щодо кажанів. Опісля також певні відомості про кажанів розповіла наукова співробітниця Ужанського національного парку Неля Коваль.


Далі учням було продемонстровано відео, в якому було показано види кажанів, які проживають у регіоні та той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми, а також почули про заходи, які можна використовувати з метою їх захисту. Після підведення підсумків розмови, для молоді був проведений майстер клас з виготовленням ящиків для кажанів.

Як створювати такі літні хатинки для рукокрилих продемонстрував Михайло Біланич (співробітник ІЕРС), під час якого учасники мали змогу попрактикуватись над виготовленням ящиків.


Після цього для учні пригощались печивом та цукерками.

Інформаційний день відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі та проходив з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.


Щиро дякуємо вчительці біології Маряні Іванівні та дирекції школи за допомогу та співрацю!
Інформаційна пресс-служба ІЕРС

 

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: