Розмальовуємо екосумки разом

15 квітня під керівництвом Наталії Стецо (в.о. директора Великорозтіцької ПШ, експерта Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) відбувся цікавий майстер-клас по розмальовуванню торбинок на парафії Вознесіння Господнього в с.Мала та Велика Розтока.
Під час проведення заходів п.Наталя не втомлюється повторювати учасникам про масштабні екологічні проблеми, з якими стикнулося людство – наслідки змін клімату, знеліснення, забруднення повітря, води і грунту, а також утилізація відходів. Питання відповідального управління відходами є дуже гострою на Закарпатті. В регіоні є 62 сміттєзвалища, майже в половині з них нема місця для відходів, а інші заповнені на 85%.

Але разом з тим, кожне наше навіть найменше рішення має вплив на стан навколишнього середовища. І все починається із щоденного вибору навіть таких простих речей, як сумки. І якраз для того, щоб зробити свій маленький крок на шляху до збереження довкілля, учасники майстер-класу розмалювали для себе екоторбинки. Такі сумки є дуже зручними в повсякденному житті, вони багаторазові і замінять величезну кількість поліетиленових пакетів, а головне – розмальовані власноруч і завжди нагадуватимуть про цікавий майстер-клас та отримані знання.

Захід проведено у рамках співпраці Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії з Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (#NABU https://www.facebook.com/Naturschutzbund/ , https://www.facebook.com/nabu.international/), координатор проєкту Ivan Tymofeiev.

Інформаційна служба IERS.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: