Виставка «Крилаті вісники волі»

До Всесвітнього дня захисту тварин, який традиційно відзначають 4 жовтня, у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрилася виставка «Крилаті вісники волі». Розміщена на 10 стендах детальна інформація про птахів Карпат чудово доповнює експозицію «Природа Закарпаття» й дозволяє нам краще поринути в дивовижний світ пернатих, дізнатися про їх особливості життя, тощо. Завідувачка відділу історії та краєзнавства Валерія Русин привітала присутніх і наголосила на тому, що основною метою цього свята є привернення уваги до домашніх і диких тварин та природнього середовища їх існування.

Виконуюча обов’язки директора музею Ольга Шумовська акцентувала на важливості таких виставок для відвідувачів музею з просвітницькою метою саме зараз, коли від військових дій страждають не тільки люди, але й природа й, зокрема, птахи України. Авторка виставки старший науковий співробітник сектору природи Руслана Джахман розповіла про основні моменти роботи над виставкою й закликала всіх до спостереження за крилатими вісниками волі.

Виставка підготовлена науковими співробітниками сектору природи Закарпатського ОКМ ім. Т. Легоцького спільно з колективом Інституту еколого-релігійних студій за ініціативи Комісії з екології МГКЄ (секретар Александр Бокотей) в рамках співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU International) і буде діяти протягом двох тижнів.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: