Спостереження природних явищ у Східних Карпатах: Порадник для співробітників лісової охорони заповідників та національних природних парків

Книга розповідає про найбільш суттєві об’єкти живої природи (переважно зоологічні) у Східних Карпатах, за якими необхідно проводити постійні спостереження працівниками заповідних територій, у службові обов’язки котрих входить така діяльність у рамках накопичення матеріалів для книг “Літопису природи”. Розтлумачені методи й особливості фіксації фенологічних та інших спостережень для якісного поповнення банку даних, який створюється і зберігається в наукових відділах заповідників та національних природних парків. Книга може бути корисною також лісівникам незаповідних територій, студентам біологічних, географічних, мисливствознавчих та лісівничих спеціальностей, аматорам-натуралістам.

ББК 28.59(4УКР)

Л78

УДК 581.55(477)

Луговой О. Є., Бокотей О. М., Бедей М. І., Луговой О. О., Копач В. О., Біланич М. М. Спостереження природних явищ у Східних Карпатах: Порадник для співробітників лісової охорони заповідників та національних природних парків. – Ужгород: ПП „Повч Р. М.”, 2009. – 119 с.

.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: