ВОРКШОП ДЛЯ МОЛОДІ С. ЗОЛОТАРЬОВО В РАМКАХ ПРОЕКТУ “BAT4MAN у газеті “Вісник з Хустщини”

       Цікавий захід провели цими днями для молоді с. Золотарьово співробітники Інституту еколого-релігійних студій – воркшоп із виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”. Захід відбувся в парафіяльному будинку греко-католицької церкви Івана Хрестителя за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот.
     Його метою є екопросвітництво підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого створіння – Природи.
Зі вступним словом до всіх присутніх звернулися Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій» та Марта Михайлець (ІЕРС). Під час воркшопу працівники Інституту еколого-релігійних студій ознайомили молодь зі особливостями життя рукокрилих, які населяють цей регіон, та детально розповіли про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Окрім того, присутні проглянули інформаційне відео, спеціально розроблене Інститутом еколого-релігійних студій. Також під час заходу Михайло Біланич (ІЕРС) провів майстер-клас
зі створення ящиків для кажанів (основні елементи яких з дерева виготовили представники організації людей з інвалідністю “Паралельний світ”) та висвітлено засоби, які можна використовувати з метою захисту їхніх колоній. Також молодь попрактикувалась над виготовленням ящика для рукокрилих, який потім встановили у церкві Івана Хрестителя.
Марта Михайлець продемонструвала майстер-клас із розмальовки екоторб на тематику “Рукокрилих”. Всі охоче долучались до цієї екорозмальовки, де кожен мав змогу проявити свій креатив. А в кінці на молодь чекав солодкий стіл.
На завершення працівники Інститутут еколого-релігійних студій вручили кожному учаснику сертифікат. Захід був проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції та наявності масок.
Хочеться щиро подякувати настоятелю греко-католицької церкви Івана Хрестителя с.Золотарьово о. Віталію Полянському за сприяння і допомогу у проведенні воркшопу.
Інформаційна пресслужба Інституту еколого-релігійних студій.

Опубліковано в  друкованій Газеті “Вісник з Хустщини” , субота, 5 грудня 2020 року. – №83-84  – С. 4

 

3 думки про “ВОРКШОП ДЛЯ МОЛОДІ С. ЗОЛОТАРЬОВО В РАМКАХ ПРОЕКТУ “BAT4MAN у газеті “Вісник з Хустщини””

  1. We stumbled over here by a different page and thought I might as well check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to checking out your web page for a second time.| Daniele Haven Lorine

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: