Вони втратили свій дім: в мережі показали зворушливі кадри з тваринами під час пожежі в Чорнобильській зон

Пожежу в Чорнобильській зоні відчуження продовжують гасити вже більше десяти днів поспіль.
Лихо завдало непоправної шкоди унікальній фауні Чорнобильського Радіаційно-екологічного біосферного заповідника, яка десятками років за відсутності людей відновлювалася після катастрофи 1986-го року. У мережі показали неймовірно сильне відео з тваринами, які постраждали від пожежі.На відео з дрона зняті масштаби загорянь в заповіднику. А двоє коней Пржевальського розгублено бігають  по випаленої землі, яка колись стала їхнім будинком. Адже близько 15 років тому 36 коней Пржевальського завезли в Чорнобильську зону в якості експерименту. За останніми підрахунками в 2018 році налічувалося вже 110 особин. Невідомо тепер, що буде з населенням цих унікальних тварин, що ще в середині XX століття зникли з природного середовища їх проживання – Монголії.

Нагадуємо, Вогонь, що вже 10 днів палає у Чорнобильській зоні, наближається до Прип’яті. Полум’я вже неподалік від сховищ радіоактивних відходів “Підлісний”, всього за 2 кілометри.

Джерело: https://pershij.com.ua/vony-vtratyly-svii-dim-v-merezhi-pokazaly-zvorushlyvi-kadry-z-tvarynamy-pid-chas-pozhezhi-v-chornobylskii-zoni-video/?fbclid=IwAR0AI8zSyn4U5aaNgYjBMYA2AZKxaVGLIznocqNyglPsJB3m7LCkQB_tsVg

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: