Вільного польоту і миру Україні!

Вільний політ птаха у чистому небі – це видовище, за яким завжди  спостерігаємо зі захопленням. А якщо це рідкісний великий представник пернатих, то враження переповнюються емоціями. Мить від цього видовища передаємо й нашим читачам за посередництва короткого відео, що нижче. А молодь, яка взяла участь у нашому еколого-освітньому заході, мала нагоду безпосередньо спостерігати за дивовижною природою національного природного парку “Синевир”. Програма відбулася просто неба, біля Синевирського озера.

Відео за посиланням: https://www.facebook.com/IERS.org.ua/videos/385907770360393

Цей природний об’єкт з давніх часів облюбували різні види птахів. Місцевість приваблива для них щедрою кормовою базою, наявністю достатньої кількості води і густого лісу. Так, навесні тут відбувається шлюбний період у ропух звичайних. У той час їх дуже багато, на кожному кроці. Ці істоти не є рідкісними, але відіграють неабияку важливу роль для існування пернатих, які живляться ропухами.

Позаздрять птахам й рибалки. У Синевирському озері заборонено ловити риб, але є виняток. Це можуть робити у необмеженій кількості пернаті, особливо перелітні, які тут зупиняються, щоб поживитися і набрати сил для подальшої далекої подорожі. Молодь дізналася багато цікавого про Синевирське озеро і птахів, що тут мешкають. Діти охоче відгукнулися на заклик організаторів берегти природу, яку Творець подарував нам.

Інститут еколого-релігійних студій висловлює щиру вдячність отцю Михайлу з села Хмільник (Закарпатська область) за сприяння у проведенні еколого-освітньої програми.

Тож нехай вільний політ птаха на околиці Синевира стане символом скорого такого бажаного для України миру! А як називається птах, якого ми зафіксували на відео? Це домашнє завдання для наших читачів. Відповіді чекаємо у коментарях.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: