Відвідини волонтерського центру

За сприянням Світлани Чирибан, у волонтерів була нагода приймати гостей – учнів Берегівської гімназії “Опре Рома”.

Експерт Інституту еколого-релігійних студій Леонід Покритюк провів для школярів пізнавальну екскурсію, познайомив з пернатими і хвостатими мешканцями графського двору, продемонтсрував готель для ластівок, гніздо для лелек, годівниці для птахів.

У волонтерському  центрі утримують пару джунгарьстких хом’ячків, рідкісних мишок, та декоративних щурів.

Також розводять мучного хрущака та екзотичного зоофобуса, для вигодовування птахів центру.

Лелеки Джонсон та Байді – окраса волонтерського центру. Біля них завжди гамірно: багато охочих побачити та почастувати їх.

Красень сокіл чеглок (підсоколик великий) знаходиться на реабілітації. Після травми крила відновлює здатність літати. Також його готують до випуску в природу, тому намагаються обмежити контакт людей з птахом, щоб уникнути привикання до людей.

Грак, який потрапив до волонтерів, у дорослому віці, тримається насторожено і його можна виманити з укриття лише за допомогою ласощів – шматочку сиру.

Улюбленець прихильників Гаррі Поттера, хатній сич, дозволив розгледіти себе зблизька. Він часто є гостем на творчих заняттях : малюванні, майстер-класах по виготовленню цікавинок з фетру, майструванні пташиних хаток; тому, напевно, звик до галасу дітвори.

Пан Леонід знайомив присутніх з птахами, що охоче селяться в дуплянках, яких вимог потрібно дотримуватись під час виготовлення пташиних помешкань – від розміру льотка та типу конструкції, від місця розміщення та висоти залежать, які птахи там можуть поселятися.

За участі волонтера та майстра-умільця Олександра (лікаря за фахом, тимчасового переселенця з Харкова), було проведено майстер-клас “Домівка для птахів”.

Під керівництвом Олександра діти виготовили синичник, який почепили на старій черешні на території Графського маєтку Бетленів.

Також діткам випала унікальна можливість – відвідати унікальний музей – Музей Берегівщини що знаходиться на території «Графського двору» за адресою місто Берегове, вул. Бетлена, 1.

Захід проведено у рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies- IERS (керівник Alexander Bokotey) з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IERS).

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: