Вебінар: Методики екоосвіти у ВНЗ

27 серпня у рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt, AA_Kultur) відбувся онлайн-вебінар на тему «Особливості екологічної освіти та просвіти у вищих навчальних закладах».

На вебінарі були присутні експерти Інституту еколого-релігійних студій, Міжрелігійного та громадянського природо-охоронного форуму Східної Європи, доценти Ужгородського національного університету, які обговорили новітні методики екологічної освіти, які застосовують у роботі зі студентами, а також можливості щодо вдосконалення методичних програм по еко-освіті.

Важливим пунктом порядку денного вебінару стало обговорення методичного посібника «Школа лісової педагогіки», який готує команда проекту. Доценти УжНУ дали свої рекомендації щодо вдосконалення контенту посібника. Також було обговорено можливість проведення методологічного семінару для викладачів УжНУ.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: