В Україні посилять контроль за промисловим забрудненням довкілля: законопроект

Олексій Гончарук ініціював законопроект про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 3117 про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення.Ініціатором проекту закону є Олексій Гончарук та Кабінет міністрів України. Як зазначив голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, даний законопроект спрямований на реформування дозвільної системи в сфері охорони довкілля. «В Україні повинен розпочатися якісний контроль рівня викидів забруднюючих речовин підприємствами… Даний законопроект розроблено з урахуванням вимог Директиви № 2010/75/ЄС про промислові викиди (інтегроване запобігання та контроль забруднення) відповідно до зобов’язань за Угодою про асоціацію між Україною та ЄС», — написав народний депутат Бондаренко у «Фейсбуці».

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала, що щодня надходять звернення від жителів Києва про забруднення повітря.Окрім того, ми повідомляли, чи дозволяє українське законодавство ефективно вирішувати екологічні спори.

Джерело: https://sud.ua/ru/news/ukraine/162046-v-ukrayini-posilyat-kontrol-za-promislovim-zabrudnennyam-dovkillya-zakonoproekt?fbclid=IwAR2AwOJaMAJDiIA-VUVZdxso0PkxvocWWZFGdXLR0pYVpNt9XNkU-GJN300

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: