Унікальне видання, аналогів якому в Україні ще не було

Унікальне видання, аналогів якому в Україні ще не було. Саме так можна охарактеризувати книгу «Церква в національному парку», яка видана Інститутом еколого-релігійних студій під загальною редакцією Олександра Бокотея.

Це методичні рекомендації, які стануть в нагоді для співпраці Церков і національних природних парків Карпат та інших територій. 12 розділів видання у зручній формі і послідовному викладі знайомлять з реальними кроками взаємодії двох впливових суб’єктів суспільства. Передумовою співпраці є спільні інтереси і завданнях щодо охорони та збереження природи, яка є Божим творінням. У виданні подано тексти, що обґрунтовують для Церкви доцільність такої співпраці й можливі її форми, опираючись на Біблію, досвід святих і вчення Церков.

Автори книги, експерти Інституту еколого-релігійних студій Юрій Бабічин і Михайло Біланич вважають, що важливим етапом такої співпраці є системна робота з молоддю. Для організації еколого-освітніх заходів запропоновано низку вправ. Вони допоможуть дати прості відповіді на часом складні питання та сприятимуть формуванню екологічного світогляду, любові до Творця і його творіння.

«Ми вже активно поширюємо методичні рекомендації «Церква в національному парку». Відчуваємо великий інтерес з боку релігійних діячів і природоохоронців. Впевнений, що розроблені нами матеріали стануть у пригоді вчителям християнської етики, катехитам, природоохоронцям, екологістам і всім людям доброї волі для спільного застосування в еколого-освітній і практичній роботі задля формування відповідального ставлення людей до природи», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей, під керівництвом якого готувалися методичні рекомендації.

Книга насичена конкретними дієвими порадами, тематичними цитатами з Біблії про відповідальне ставлення до довкілля, різноманітними формами та прийомами роботи з різними цільовими аудиторіями. «Церква в національному парку» – зручний посібник, написаний зрозумілою мовою, без зайвих конструкцій – усе зроблено так, щоб максимально спростити і допомогти зацікавленим особам проводити ефективні еколого-релігійні освітньо-виховні заходи.

Методичні рекомендації схвалено до друку рішенням кафедри екології хімічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та науково-технічною радою національного природного парку «Синевир».

Методичні рекомендації видано в рамках проєкту «Церкви та НУО разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП «Синевир» у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (АА)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: