Участь команди Інстиутут еколого-релігійних студій у онлайн-форумі “Civil Match Forum”

24-26 липня 2020 працівники Інституту еколого-релігійних студій взяли участь у надзвичайно цікавій та насиченій інтерактивній платформі Civil Match Forum https://civil-match.online/ організований за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини. У форумі прийняли участь більше ніж 600 учасників з 10 країн (країни Східного Партнерства, Німеччина, Франція, Польща та Росія). Ключовими темами форуму стали:

1. плюралізм та засоби масової інформації (встановлення та сприяння плюралізму інформації, думки та засобів масової інформації);

2. культура та молодь (зміцнення цінностей за допомогою діалогу громадянського суспільства та культурних заходів);

3. заходи з освітньої підготовки (академічна, професійна та соціально-політична підготовка та заходи подальшого навчання);

4. вирішення конфліктів (сприяння діалогу та взаєморозумінню – відновлення довіри, втраченої внаслідок територіальних конфліктів).

Мета форуму – створення інтенсивного середовища для сприяння співпраці, інкубації ідей, підтримки розробки нових вражаючих проектів та зосередження уваги на ефективних міжнародних партнерствах для учасників громадянського суспільства. Форум організований для посилення соціальної згуртованості та встановлення структур громадянського суспільства та пропагування принципів принципово вільного, демократичного та плюралістичного порядку, таким чином сприяючи мирному співіснуванню між країнами Європи.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: