Тиждень Laudato Si’ 2023

Наступного тижня (22–28 травня) ми відзначатимемо тиждень Laudato Si’ у всьому світі. Це не просто чергове свято, і воно не має на меті бути «спогадом» про публікацію енцикліки. Скоріше це свято змін, надії для Землі та всього людства.

Це всесвітнє свято об’єднає католиків, щоб радіти прогресу, якого ми досягли у втіленні в життя Laudato Si’, і покаже, як герої «Листа» вже роблять це. З моменту публікації Laudato Si у 2015 році багато чого змінилося. Однак у той же час ми спостерігаємо погіршення ситуації. Сьогодні, як ніколи, потрібна «радикальна зміна поведінки людства», як застерігав нас понад 50 років тому св. Павло VI. Інститут еколого-релігійних студій у складі Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи і у співпраці з Комісією з питань екології МГКЄ ведуть багаторічну невтомну роботу в цьому напрямі.

І, відповідно, до відзначення тижня «Laudato Si’» також підготували цікаві заходи. А саме, 25–27 травня 2023 року в Ужгороді відбудеться робоча зустріч у рамках старту проєкту «Екотеатр в Українських Карпатах», який реалізується у співпраці Інституту еколого-релігійних студій (IERS) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU).

На заходи, приурочені до тижня «Laudato Si’», запрошені представники театральних та громадських організацій, навчальних закладів, влади, преси, наукового світу, делегатів «екологічних» відділів Церков та релігійних організацій України та Німеччини (очікується не менше 15 учасників).

«Екотеатр в Українських Карпатах» – це результат співпраці екологів, педагогів та акторів. Проєкт спрямований на розробку та апробацію досвіду різних методів театральної роботи з дітьми та молоддю для залучення їх (та їхніх батьків) до охорони навколишнього середовища через поєднання гри та екоосвіти.

Долучитись до цих заходів Вас і запрошуємо!

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: