«Церкви та громадські організації разом для Карпат»

Назва програми (донору) Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини «Налагодження співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства та Росії»
Назва проекту українською «Церкви та громадські організації разом для Карпат»
Назва проекту англійською “Kirche NGOs Gemeinden gemeinsam für die Karpaten”
Сектор Екологічна освіта
Територія проекту Україна, Німеччина
Тривалість проекту 01.05.2019 – 31.12.2019
Короткий опис Мета проекту – адаптувати місцеві та релігійні громади, що знаходяться в районах, прилеглих до національних парків, до нових умов та практичних навичок управління навколишнім середовищем, а отже, до нових екологічних поведінок, шляхом спільних зусиль церкви, конгрегацій та громадських організацій. Важливим результатом проекту стане діалог між місцевими громадами та адміністраціями національних парків та розробка моделей практичного здійснення їх взаємодії на основі навичок, запропонованих під час тренінгів.

Результати проекту:

  1. Підготовані та видані наступні публікації:
  • Переваги національних парків. Успішні приклади діяльності громад на території національних парків (методичні рекомендації та матеріали)

https://www.iers.org.ua/757-2/

  1. Проведено:
  • Робочу зустріч «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття спільними зусиллями Церков і НУО» (Синевир, 26-29.05.2019)

Програма робочої зустрічі «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття спільними зусиллями Церков і НУО»

  • Міжнародну конференцію Синевир 27-30.09.2019

https://www.iers.org.ua/39-2/

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: