ЛІСОВИЙ ЕКОКВЕСТ В НАЦПАРКУ

Скориставшись справжнім настанням літа, вчора, 09 червня, команда Інституту еколого-релігійних студій у складі Біланича Михайла, Марти Михайлець, Іванни Трофименко і провідного експерта Ужанського НПП Коваль Нелі зробили виїзд в заповідні ліси околиць с. Верховина-Бистра, щоб втілити захоплюючий екоквест для діток навколишніх сіл «Про ліс у лісі».

 

Фото: Робота з групою в колі. Знайомство та ознайомлення з правилами безпеки та поводження у природному середовищі

 

Запрошена в рамках проекту екотренерка з багаторічним стажем Алла Самойлова у тісній взаємодії з експертами проекту провела з дітками день продуктивно, весело та насичено.

Фото: Результати Завдання:  зібрати палітру природних кольорів

Численні ігри дали можливість діткам краще познайомитися не тільки з оточуючою їх природою, але й один з одним. Школярі знайомились і асоціювали себе з тваринами; гуртувались в зграї, будучи хижаками; ставали художниками, які творили свою неповторну палітру з кольорів природи та картини з природних матеріалів; будували гнізда та добували їжу для своїх пташенят, будучи птахами. А ще дітки мандрували лісовим караваном, навчаючись довіряти один одному в русі навмання з зав’язаними очима, вчились об’єднуватися в команди, обирати та довіряти капітанам.

 

Фото: Завдання “Лісовий караван – слухаємо навколишній світ”

Завдяки команді дорослих дітки отримали ще й солодкі подарунки, а на завершення всіх чекав смачнючий обід з вогнища приготовлений настоятелями парафій Верховина-Бистра, Кострино, Ужок, Волосянка о. Сергієм Далекореєм і о. Мирославом Плеша.

Фото: в процесі виконання завдання “Пейзажне мистецтво – творча діяльність”

Фото: Завдання “Побудувати гніздо і нагодувати пташенят”

Врешті-решт, втомлені і щасливі, з заплющеними очима всі занурилися в себе, спостерігаючи такі різні звуки природи навколо та виокремлюючи їх.

День настільки сподобався юним дослідникам, що щораз виникали запитання: «А коли знову?» Звісно, важко загадувати наперед, але сподіваємося, щасливі очі наших учасників таки спонукають нас повернутися в Верховину-Бистру знову, щоб дограти всі невтілені ігри і ще більше донести діткам про такий захоплюючий живий світ серед наших лісів та полів.

Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (АА) (координатор проекту Іван Тимофеєв). Щиро дякуємо отцям Сергію і Мирославу за організацію заходу на місці, смачний обід та всебічну підтримку! Обіцяємо повернутись до вас знову.

 

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: