Як справи у господаря карпатських лісів?

Ліс пульсує життям. Усі компоненти цієї екосистеми тісно пов’язані. Якщо один з них зникає, то це неодмінно позначиться на інших живих організмах.

Справжнім господарем карпатських лісів є бурий ведмідь. Це найбільший хижак наших гір, хоча харчується він переважно рослинною їжею.

У Карпатах ведмеді можуть вести як денний, так і нічний спосіб життя. У зимову сплячку залягають лише під час стійких морозів і можуть перебувати у барлозі до 3 місяців. Під час цього періоду вони нічого не їдять. Перебуваючи у зимовій сплячці, самки народжують потомство. Найчастіше у ведмедиці народжується одне ведмежатко, зрідка двоє або троє.

У дикій природі України ведмедів бурих мало. Вони віднесені до Червоної книги України. Про цікавий світ клишоногих і середовище їх існування розповіли школярам працівники НПП «Синевир» під час еколого-освітнього заходу у селі Колочава Хустського району.

Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: