Ліс – це наше багатство!

Одним із найкращих багатств, якими наділена наша держава і вся планета Земля, являється ліс. Справді, в лісі ми зустрічаємося зі своєрідною сукупністю рослин, різноманітним тваринним світом. Ліс для людини є джерелом чималої кількості необхідних їй ресурсів: деревини, ягід, горіхів, плодів кісточкових порід дерев, грибів. Ліс також є середовищем життя для величезної кількості її мешканців (ведмідь, лось, лиса, заєць, білка, тхір, куниця, борсук, дятел і т. д.).

Ліс гарний в будь-який час року. Навесні під темними оксамитовими ялинами цвіте ніжними білими квітами. Влітку серед зеленого моху розгортають свої мереживні лист папороті – скромні представники тих стародавніх рослин, які панували на землі не один мільйон років тому. А чи були ви восени в лісі? Ось де вся палітра фарб.

Ще треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення життя і здоров’я. Кожен об’єкт природи, яскравий або скромний, великий чи маленький, по-своєму привабливий. Краса рідної природи розкриває і красу людської праці, народжує бажання зробити свій край ще прекраснішим. Тому людина оберігає і примножує природні багатства, скільки праці вкладає, щоб радували всіх лісу. І берегти її – це обов’язок кожного з нас.

Захід був проведенний експертами ІЕРС –  Самойловою Аллою та Маріанною Кедик на території гімназії-інтернат м. Хуста з дітьми 6 класу. Метою такого заходу було: у вигляді тренінгу “Ліс- це наше багатство!” розкрити сутність сучасних проблем екології, сприяти нагромадженню екологічних знань; ознайомити із правилами поведінки в лісі, та виховити бережливе ставлення до лісу.

Захід відбувся в рамках проєкту “Захистимо ліси – природоохоронна діяльність Польщі, України та Білорусі”. Проєкт реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Екосоціальним об’єднанням «Зелена Свобода» (Міхал Хомяк, Польща) за участі комісії з екології МГКЄ. Здійснюється за співфінансування польсько-американської фундації Свобода в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», який реалізується Фундацією «Освіта для демократії».

Інформаційна служба ІЕРС

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: