Тестування нової екогри “Сорт сміт”

8 листопада команда Інституту еколого-релігійних студій зібралась в офісі для тестування новоствореної екологічної настільної гри. Автором гри є Іванка Трофименко – активістка Zero Waste та експертка Інституту, а дизайнеркою є Емілія Сливчук (за загальною редакцією Олександра Бокотея).

Карткова гра має на меті сприяти розвитку та закріпленню навичок сортування побутових відходів як у діток, так і в дорослих. Складається з 60 карток із зображенням різних видів ТПВ, які в процесі гри мають опинитись на 5 ігрових полях. Хто перший розсортує свої карти за правилами гри – стає переможцем.

Дизайн гри створений за мотивами фільмів “Люди в чорному”, що відображено також у назві гри. Тут також застосована певна гра слів 😉

У процесі “бета-тесту” Іванна Трофименко навчала гравців – співробітників ІЕРС. як правильно грати в “цю”Сорт Сміт”, а вони , в свою чергу, виявляли деякі недоліки в правилах і пропонували вдосконалення. Надіємось, що скоро гра буде вдосконалена, вийде відповідним тиражем і буде презентована широкому загалу.

Гра створена у процесі реалізації проєкту «Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) (керівник Олександр Бокотей ) у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International) за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Federal Foreign Office of Germany #AA_Kultur) координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).  

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: