Науково-технічна рада НПП «Синевир» схвалила методичні рекомендації щодо співпраці Церков і національних природних парків

Сьогодні у національному природному парку «Синевир» відбулася науково-технічна рада. Розглядалися актуальні питання функціонування установи, зокрема проаналізовано наукову, еколого-освітню, рекреаційну діяльність. Під час науково-технічної ради було схвалено методичні рекомендації щодо співпраці Церков і національних природних парків. Матеріали розроблені спільно Інститутом еколого-релігійних студій і національним природним парком «Синевир».

У праці подано тексти, що обґрунтовують для Церкви доцільність такої співпраці й можливі її форми, опираючись на Біблію, досвід святих і вчення Церков.Така взаємодія може базуватися на спільних інтересах і завданнях щодо охорони та збереження природи, яка є Божим творінням.

Одним із головних етапів співпраці є системна робота з молоддю. Для організації еколого-освітніх заходів запропоновано низку вправ. Вони допоможуть дати прості відповіді на часом складні питання та сприятимуть формуванню екологічного світогляду, любові до Творця і його творіння.

Матеріали підготовлені з надією, що стануть у пригоді вчителям християнської етики, катехитам, природоохоронцям, екологістам і всім людям доброї волі для спільного застосування в еколого-освітній і практичній роботі задля формування відповідального ставлення людей до природи.

Невдовзі методичні рекомендації будуть видані окремою книжкою «Церква в національному парку» у рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: