Навчальні стенди по Відповідальному управлінню відходами встановлено у Великорозтоцькій школі

Важливим моментом процесу сортування є зменшення об’єму побутових відходів. Тому важливою  є еко-просвіта в напрямку відповідального управління відходами. Адже без знань та прагнення робити довкілля чистим, а найпреше – не засмічувати його, ніяких кроків у напрямку до екологічного способу життя і не буде зроблено. Дуже важливо навчати відповідальному управлінню відходами змалку. Саме тому цього разу навчальні стенди були подаровані Виликорозтоцькій ЗОШ.

Подаровані стенди одразу викликали інтерес школярів. Гості радо поділилися з молоддю цікавою і корисною інформацією про важливість екологічно відповідальних дій кожної людини.

 

Інформаційні стенди про роздільне сортування передано школі в рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба ІЕРС

 

Нет описания.

Нет описания.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: