Успішне стажування співробітників та волонтерів ІЕРС та ІРЦЕФ Вішеградського фонду

Яна Фен «На шляху до відродження духовного життя на Закарпатті через словацько-український обмін досвідом», Гуманітарно-природничий факультет Прешовського університету, (2016-2017).

Біланич Михайло «Можливості впливу Церкви на охорону навколишнього середовища на кордоні країн V4 з Україною», гуманітарно-природничого факультету Пряшівського університету, (2016-2017).

Олександр Бокотей: 1. «Синхронізація моніторингових спостережень за рідкісними тваринами та рослинами прикордонних національних парків: Національний парк Татри, Національний парк Полонини (Словацька Республіка), Національний парк Татри, Національний парк Бещади (Польща), Національний природний парк Ужанський (Україна), та підготовка до видання напівпопулярного путівника для працівників охоронюваних лісистих територій з моніторингу ботанічних та зоологічних об’єктів ”, Прешовський університет у Прешові, (2009-2010);

2. «Реалізація транскордонної ідеї надання особливого природоохоронного статусу« особливо охоронюваних прикордонних видів »(PPNBS) для зникаючих видів тварин у прикордонних районах держав V4 та України», Прешовський університет у Прешові, ( 2013-2014).

Мар’яна Віраг «Сучасний стан, перспективи та можливості проведення лікувально-профілактичної роботи щодо зниження частоти проблемної вагітності жінок із захворюваннями щитовидної залози в Карпатському регіоні України та Польщі», Ягеллонський університет, Братислава (2009-2010).

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: