Співпраця з педагогами Закарпаття продовжується

У Комісії з питань екології МГКЄ відбулася нарада з експертками Інституту еколого-релігійних студій Оксаною Кремінь і Ольгою Величканич. Вони спеціалізуються на виховній роботі з учнівською молоддю ужгородських закладів освіти та постійно долучаються до проведення просвітницьких акцій для школярів в області.

Спільно з працівниками та волонтерами Комісії обговорили результати минулорічної роботи та домовилися про майбутню співпрацю. За круглим столом педагогині презентували план еколого-просвітницьких акцій для дітей, які хочуть провести в межах проєктів IERS-IRCEF 2023 року.

Координаторка проєктів Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEFНаталія Куля схвалила пропозицію організувати новий творчий конкурс дитячих робіт. Як зазначив керівник організації Михайло Біланич, такі заходи добре привертають увагу громадськості до екологічних проблем.

Минулорічний досвід показав, що малюнки, поробки та літературні твори приваблюють не тільки дітей, а й дорослих, які намагаються пізнати зображені у творах мистецтва проблеми. Виставки із цих робіт радо встановлюють в різноманітних установах Ужгорода та за кордоном. До прикладу, частину творів з минулих конкурсів ми передали до Німеччини та Японії.

Цьогорічним нововведенням у роботі закарпатських педагогів стане залучення до співпраці вчителів з інших регіонів, які перебувають в Ужгороді як внутрішньо переміщені особи. Так Координатор міжнародних зв’язків IRCEF Олександр Бокотей запропонував посилити підтримку ВПО та допомогти людям адаптуватися на Закарпатті.

Реалізовувати задуми педагоги почнуть після завершення зимових канікул у школах Ужгорода. Поки ж вони складають детальні плани навчальних занять і збирають колег для співпраці.

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: