Сортувати сміття вчили студентів Ужгородського нацуніверситету (ВІДЕО)

Акція почалася майстер-класом із назвою «Сортуй правильно».

Сортувати сміття вчили студентів Ужгородського нацуніверситету (ВІДЕО)

Його влаштували в бібліотеці університету. Сюди прийшов першокурсник Олександр Товт.

ОЛЕКСАНДР ТОВТ, студент УжНУ

Я дізнався, який конкретно пластик піддається переробці, а який ні, тобто зараз можу подивитися на упаковку і визначити. Пет-пластик — це упаковки з води, це третій номер, другий — упаковки з молока.

Долучитися до акції можуть не тільки студенти. Ужгородка Юлія Стойка розповідає: прийшла дізнатися, з чого складаються стаканчики для кави та як їх утилізувати.

ЮЛІЯ СТОЙКА, прийшла на акцію.

Паперові стаканчики — це чистий папір, їх можна просто викинути і вони розкладуються. А виявляться, що вони покриті плівкою, яка не зовсім розкладається. Це мене здивувало. Якщо в нас з’явиться мапа пунктів прийому в місті Ужгород, щоби знати куди їх викидати.Майстер-клас «Сортуй правильно» в Ужгородському національному університеті провели вперше, розповіла співзасновниця громадської організації «Зелений Варош» Анна Білоус.

АННА БІЛОУС, співзасновниця ГО “Зелений варош”. 

Навчилися правильному розумінню типів сміття (папір, пластик і скло) і приділили увагу пластику, навчилися розрізняти маркування, бо це дуже важливо, бо є такий пластик, що переробляється і який не переробляється. І, власне, підвищили свою екологічну свідомість.

ГАННА МЕЛЕГАНИЧ, організаторка акції.

Сьогодні у нас стартує довгострокова акція з сортування сміття в УжНУ, поки це тільки в деяких головних корпусах, але де зосереджена більша кількість студентів і більша кількість факультетів. Якщо ця ініціатива буде успішна, її будуть підтримувати наші студенти, то плануємо долучити й інші корпуси з нового навчального року. Тривав майстер-клас близько години. За словами Ганни Мелеганич, його відвідали 50 студентів.

Джерело: http://econews.bei.org.ua/2020/02/blog-post_88.html

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: