Сьогодні суд у Львові продовжить розгляд апеляційних скарг забудовника ВЕС на Боржаві на Закарпатті

У вівторок, 3 листопада, Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львів продовжить апеляційних скарг забудовника, який бажає звести потужну вітрову електростанцію на полонині Боржава.

На попередньому засідання минулоготижня суд заслухав справу і перейшов до стадії дебатів. Відтак у засіданні оголосили перерву до 3 листопада.

Забудовник оскаржує рішення суду першої інстанції, який скасував Висновок з оцінки впливу на довкілля, — документ, що дозволяв будівництво ВЕС на вершинах найдовшої гірської полонини Закарпаття.

Вже відбулось два засідання, на яких команда юристів, науковців і представників місцевих громад доводили, що Висновок з ОВД був виданий з рядом порушень законодавства і прав громадян на участь у прийняття таких рішень. Представники забудовника залучили нових учасників і подали на розгляд суду додаткові пояснення, «експертні висновки» та інші об’ємні документи, які не додають жодної інформації по суті справи, але при цьому значно сповільнюють її розгляд.

Джерело: https://transkarpatia.net/transcarpathia/different/135373-sogodni-sud-u-lvovi-prodovzhit-rozgljad-apeljacijnih-skarg-zabudovnika-ves-na-borzhavi-na-zakarpatti.html

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: