Словаки показали ужгородцям, як ховати небіжчиків: “Жодних квітів”

Без штучних квітів та пластикових свічок – у міста-побратима Ужгорода буде еко-кладовище.

У місті-побратимі Ужгорода словацькому Кошице вирішили заборонити приносити на міський цвинтар штучні квіти, свічки у пластику тощо. Екологічне кладовище може бути створене вже за рік.

Про це повідомляє видання Mukachevo.net з посиланням на міську раду Кошице.

“Кошице – це прогресивне місто, відкрите для нових ідей та інноваційних рішень у галузі збереження навколишнього середовища. У зв’язку з кандидатурою міста на звання “Європейської зеленої столиці 2023 року”, а також необхідністю розширення громадського кладовища та могильних місць, муніципалітет розглядає альтернативу будівництву природного кладовища в Кошицях”, – заявила мерія міста Кошице.

Зазначено, що перший і поки єдиний еко-цвинтар у Словаччині був створений у Зволені в 2017 році.

Мешканцям пропонують приносити на могили живі квіти у горщиках. Та не використовувати в жодному випадку пластик, в тому числі одноразові свічки. Більш популярними у світі є наразі електронні свічки, які не так сильно забруднюють природу. Також через свічки на кладовищах нерідко стаються пожежі.

Джерело: https://zk.znaj.ua/336415-slovaki-pokazali-uzhgorodcyam-yak-hovati-nebizhchikiv-zhodnih-kvitiv?fbclid=IwAR0WdYIitsn_OBVdjDbyyD7BHROziqI_58o4fxzMgLLuOGZns6kMAq3ZuZE

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: