ІЕРС

Інститут еколого-релігійних студій
Пошук

Цікавий еколого-освітній інструмент доступний для молоді

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Минулого року Інститут еколого-релігійних студій та національний природний парк «Синевир» побудували два екокласи просто неба: у Реабілітаційному центрі бурого ведмедя та урочищі Остріки. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту «Церква і НУО задля екоосвіти в національних парках». Екокласи будуть обладнані цікавими атракціями, які допоможуть молоді у активній формі більше дізнатися про природу. Одна з них – «Сліди звірів» (на фото). Користуючись цим еколого-освітнім інструментом, молодь більше дізнається про фауну карпатських лісів. Наразі зима, тож ця активність використовується у візит-центрі НПП «Синевир» під час еколого-освітніх заходів, а навесні буде встановлена у екокласах просто неба.

Надано в рамках проєкту «Церкви та НУО задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).

Інформаційна служба ІЕРС

#CivilSocietyCooperation

 

Share:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Залишити відповідь

Берегівські гімназисти вчаться спостерігати за птахами

Учні Берегівської гімназії «Опре Рома» відвідали волонтерський центр «Кожен може допомогти», щоб навчитися спостерігати за пернатими і ознайомитися з різноманітними конструкціями пташиних гнізд та годівниць.

Ековистава «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського конкурсу

Екологічна вистава Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Таємниця маленької сови» здобула перемогу в чотирьох номінаціях Всеукраїнського віртуального огляду-конкурсу «Прем’єри сезону».