Будемо щедрувати!

Щедрування –  давня традиція українського народу. Вона досі живе, розвивається і радує нас у новорічні свята. Щедрівки  залишаються одними з найбільш популярних і улюблених пісень. З метою сприяння розвитку етнокультурної роботи, популяризації, відродження і підтримки народних традицій, учні та вчителі Синевирського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів впродовж багатьох років організовують щедрування. Традиційними народними піснями вони радують різні колективи Тереблянської долини Міжгірщини. Завжди раді гостям у національному природному парку «Синевир». Установа активно співпрацює з навчальним закладом.

«Синевирська школа є однією з найбільших у Закарпатті. Тут навчається понад 600 учнів. Це дуже креативний заклад. Нам подобається співпраця зі школою не лише в еколого-освітньому напрямку, але й культурному», – каже начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Синевир» Юрій Бабічин.

«Дуже радує, що наші друзі з національного природного парку «Синевир» мають такі хороші зв’язки з навчальними закладами. Приємно, що молодь долучається до відродження і підтримки народних традицій. До речі, наступного року зможемо подарувати цій школі, і не лише цій, хороший збірник  «Колядок та авторських сценаріїв «Вертепу» щодо відповідальності за творіння». Робота над даним матеріалом триває вже зараз», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.
В рамках проєкту “Відповідальність за Творіння та жінки Карпат” (менеджер проєкту Олександор Бокотей)

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: