Щоденне спостереження школярів за лелеками

Розпочався сезон, коли у птахів починають з’являтися пташенята. Цей період особливо цікавий для спостереження.

Учні 4 – В угорськомовного класу та їхня провідна вчителька Марія Кеслер розпочали спостереження за гніздом лелеки ще на початку березня. Старе, майже сторічне гніздо знаходиться неподалік школи, тому для спостереження можна було обрати зручну позицію. Учні знають, що 19 березня – день прильоту лелек, тому діти були дуже уважними.

Тепер, у травні, доросла птаха висиджує малят, а її пара приносить поживу. Учні уважно роздивляються їх щоденні пташині турботи завдяки сучасному біноклю, який подарував класу Інститут еколого-релігійних студій.

Спостереження за лелечим гніздом викликало у дітей захоплення, цікавість дізнатися про птахів нове, розшукати серед гілок дерев інших представників пернатих. Учні із задоволенням шукають в енциклопедії та дидактичній грі «Вивчаємо рослинний і тваринний світ граючись» зображення побачених ними крізь бінокль птахів і вивчають їх назви, харчування, спосіб життя та розмноження.

Наразі учні з нетерпінням очікують на появу маленьких бузьків.

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: