Семикласниця навчає дітей сортувати сміття

18 травня семикласниця Марія Приходько провела еколого-освітні заняття для учнів початкової школи, використовуючи розмальовки, які люб’язно надав Інститут еколого-релігійних студій (IERS). Дівчина навчається ліцеї Educator та під наставництвом педагогині Марини Тафій вчиться поширювати свої знання серед дітей. Учениця проводить заходи, які увійдуть до її презентацій наукової роботи у в ліцеї з предмету “Проєктна діяльність” 31 травня.

На занятті дітки ознайомилися з видами побутових відходів та дізналися про шкоду сміття для довкілля. Переглядаючи інтерактивну презентацію і мультфільм, а також слухаючи юну вчительку, школярі навчалися правильно сортувати відходи, щоб у найближчому майбутньому впроваджувати ці вміння у свій побут.

Такі заняття покликані популяризувати ідеї збереження природи та впровадження перших кроків на шляху до свідомого екологічного життя. Дякуємо учениці Марії Приходько за активну участь у розвитку екоосвіти! використані матеріали виготовлені в рамках співпраці інституту еколого-релігійних студій та Союзу охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: