Методологічний семінар в рамках проекту “Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках”

28 липня в Резиденції єпископів Мукачівської греко-католицької єпархії відбувся методологічний семінар з представниками національного природного парку «Синевир».

Під час заходу учасники: обговорили особливості проведення екологічних активностей з дітьми різного віку, поділилися досвідом та навичками у проведенні занять по лісовій педагогіці, обмінялися думками щодо можливостей проведення різнотипних еколого-просвітницьких заходів на базі зелених класів, які будуть встановлені в рамках проекту, обговорили умови та можливості проведення конкурсу методологічних ідей.

Ще одним не менш важливим питанням на порядку денному зустрічі було обговорення ряду нових проектних ідей для продовження співпраці між інституціями.

В кінці заходу гості побували на екскурсії історії та архітектури резиденції єпископів МГКЄ, яку провів архидиякон Микола Багіров, під час якої вони змогли ознайомитись з Консисторіальним залом, капличкою, яку розписував відомий закарпатський художник Йосип Бокшай та багатьма іншими цікавими залами резиденції.

Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (керівник Олександр Бокотей) у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt, AA_Kultur) (координатор проекту Іван Тимофеєв).

#CivilSocietyCooperation

 

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: