Методологічний семінар в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі

3 вересня на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру відбулись збори співробітників-методистів всіх міських еколого-натуралістичних центрів Закарпаття для засідання Педагогічної ради цих установ.

Відкрив засідання голова педради – директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич. Він представив нових педагогічних працівників, підбив підсумки і проаналізував окремі напрями діяльності закладу 2019/2021 освітнього року. Прочитав витяг з рішення колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА від 27 серпня 2021 р. щодо закладів позашкільної освіти, націлив на належне їх виконання. Директор привітав колег з початком нового освітнього року, побажав успіхів у нашій важливій, цікавій і потрібній для дітей справі.
Оскільки Інститут еколого-релігійних студій вже має багаторічну співпрацю із ЗОЕНЦ, ця подія видалась дуже вдалою для проведення методичного семінару.

З основною доповіддю на семінарі виступив Олександр Бокотей (керівник Інституту еколого-релігійних студій), презентувавши її на презентації (Power paint). Під час методичного семінару була висвітлена робота Інституту еколого-релігійних студій, яка здійснюється в різних напрямках екологічної освіти і виховання. В ході семінару обговорили ряд нових проєктних ідей для продовження співпраці між інституціями.

Також аналізували особливості проведення екологічних активностей з дітьми різного віку, поділилися досвідом та навичками у проведенні занять по лісовій педагогіці, обмінялися думками щодо можливостей проведення різнотипних еколого-просвітницьких заходів на базі зелених класів, які будуть встановлені в рамках проєкту, обговорили умови та можливості проведення конкурсу методологічних ідей.

Також під час семінару для учасників були представлені найновіші друковані видання інституту та його партнерів та значки “бетмен” (із зображенням кажанів).

Із заключним словом та подякою виступив директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич.

 

Всі учасники почерпнули для себе важливі знання та досвід.

 

 

Захід відбувся в рамках проекту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій  у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: