ВОРКШОП З ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЩИКІВ ДЛЯ КАЖАНІВ У РАМКАХ ПРОЕКТУ BAT4MAN

20 жовтня 2020 року в Музеї архітектури і побуту (Скансен) м. Ужгорода, відбувся воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (координатор Олександр Бокотей).

Захід відбувся для діток молодших класів школи №9 м. Ужгорода, яких до музею привели класні керівники: Гойдаш Василина Іллівна та Янчій Ольга Сергіївна. Воркшоп вступним словом розпочала вчителька біології Марта Михайлець, яка заодно й розпитала у діток про кажанів, що про них знають і як вони ставляться до цих створінь.

Потім дітки переглянули відео після якого, вони були проінформовані про види кажанів, які проживають у регіоні та той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми, а також почули про заходи, які можна використовувати з метою захисту колоній кажанів.

Після перегляду відео та підсумування побаченого й почутого,  Андрій Доніченко з ГО “Паралельний світ” продемонстрував для всіх техніку створення ящиків для кажанів, під час якого дітки мали змогу попрактикуватись.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виготовлений ящик для кажанів всі разом встановили у старій дзвіниці музею-скансен Старого села, де зробили декілька спільних фото на згадку.

Воркшоп відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції з наявністю масок та дезинфікуючого засобу.

Окрему вдячність висловлюємо Союзу охорони природи Німеччини, який є найбільшою природоохронною НУО Європи і світу, за обмін досвідом і надання необхідної інформації і підтримки.

Мета даного заходу полягає в просвітництві підростаючого покоління до відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!

 

Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: