Тематичний захід “Бережімо кажанів”

Екологічна освіта не обмежується навчальними закладами. Церква, вважаючи природу Божим створінням, може вносити свою лепту в цей надважливий і актуальний в наш час процес. Навчання підростаючих поколінь бережливому ставленню до  живих істот можливе під час катехизації та в будь-який час, коли до цього є нагода.

Особливістю екологічної освіти в цьому випадку є те, що, окрім знань про певні види тварин, рослин й інших Царств живого, діти отримують чи не найпотужнішу мотивацію бережливо ставитись до них.

Тому команда Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) та Комісія з питань екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії у рамках співпраці з NABU організовують тематичні заходи для молоді з метою поглиблення їхньої християнської екологічної свідомості.

10 січня 2021 року після Божественної Літургії для дітей і їхніх батьків у храмі на честь Святого Архистратига Михаїла був організований один із низки таких заходів на тему бережливого ставлення до кажанів.

Найменші парафіяни дізнались про надзвичайну користь кажанів, про особливості їхнього житття, про те, як їх вивчають і яким чином можна охороняти ці види тварин.

Також о. Василь Бляшин – парох храму  – розповів дуже цікаву християнську легенду про те, як кажани отримали свої крила.
У кінці кожна парафіяльна сім”я отримала в подарунок екологічну казку “Кажанчики”, яку Інститут еколого-регігійних студій видав у кінці минулого року (Презентація екологічної казки “Кажанчики” – IEPC (iers.org.ua), а також церковно-екологічний календар Мукачівської греко-католицької єпархії (Церковно-екологічний календар Мукачівської греко-католицької єпархії – IEPC (iers.org.ua).

Інформаційна служба ІЕРС та ІРЦЕФ

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: