Розмальовка для дітей – дієвий еколого-освітній інструмент

Інститут еколого-релігійних студій постійно працює над новаціями та ідеями у галузі еколого-освітньої роботи. Численні наші видання уже використовуються педагогами закладів загальної середньої освіти, співробітниками природно-заповідних установ, релігійними діячами по всій Україні і навіть за її межами. Мова йде про методичні рекомендації, розробки уроків, пісенники, ігри тощо.

Недавно світ побачило ще одне унікальне видання – розмальовка «Карпатський ліс – твій друг. Стежками національного природного парку «Синевир». Це чудовий матеріал, який стане в нагоді передусім для дітей молодшого шкільного віку, які братимуть участь у заходах, що проводитимуться співробітниками нацпарку «Синевир» спільно з Інститутом еколого-релігійних студій.

«Дуже дієво, коли еколого-освітній захід закінчується подарунком. Якраз розмальовка стане тим пам’ятним презентом для учасників наших заходів. Вона буде своєрідним домашнім завданням, яке посилить мотивацію і закріпить екологічну свідомість дітей. Ми це вже перевірили. Приємно дивитися на радісні обличчя дітей і їхнє прагнення дбати про довкілля», – каже директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

Розмальовку розробили співробітники НПП «Синевир» та Інституту еколого-релігійних студій у рамках проєкту «Церкви та громадські організації разом задля екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом еколого-релігійних студій та НПП “Синевир” у співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABUBundesverband, NABUInternational) та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (AuswärtigesAmt, AA_Kultur).
#CivilSocietyCooperation

 

 

Авторка: Любов Гречин
Комп’ютерна верстка та дизайн: Миколюк Олена
За загальною редакцією Миколи Дербака та Олександра Бокотея
Видано в рамках проєкту «Церкви та громадські організації задля
екоосвіти в національних парках», що реалізується Інститутом
еколого-релігійних студій та НПП «Синевир» у співпраці зі Союзом
охорони природи Німеччини (NABU) та за підтримки Міністерства
закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt)
Менеджер проєкту: Іван Тимофеєв
Видавництво ФОП «Наумченко» у співпраці з ФОП “Project Bureau

 

Скачати файл розмальовки: Карпатський ліс – твій друг

1 думки про “Розмальовка для дітей – дієвий еколого-освітній інструмент”

  1. Сповіщення: Наша розмальовка про НПП «Синевир» поїде до Індії - IRCEF

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: