Природоохоронне заняття для найменших

В Ужгородському дитячому садочку № 31 відбулося еколого-просвітницьке заняття «Збережемо природу разом!». Вихователька Марина Дербак провела цей захід, щоб познайомити дітей з основами природничих наук і привернути увагу їхніх батьків до збереження екології.  

Урок розпочався з обговорення малюнків, які вихованці садочка підготували разом зі своїми батьками попередньо. Педагониня запропонувала діткам розповісти, що саме вони намалювали, якою бачать нашу природу, країну, планету, і що людям потрібно робити задля збереження їх від забруднення!

Паралельно пані Марина Дербак детальніше пояснювала вихованцям, які бувають екологічні проблеми, звідки вони беруться та до чого можуть призвести. Діти уважно слухали виховательку, а потім закріпили свої знання, переглянувши мультфільм «Сортування сміття!».

Найбільше запитань у малюків виникло, коли вони почули, що відходи можуть приносити користь, якщо їх правильно сортувати. Сам процес розподілення сміття у різні контейнери дітей зацікавив не менше. Діти розкладали папір, пластик, органічні речовини в імітовані контейнери відповідних кольорів, опановуючи нові навички.

Проблема засмічення довкілля досі лишається гострою та потребує рішення як в Україні, так і в усьому світі. Здійснивши маленький крок, ми можемо дійти до якогось результату спільними зусиллями!

Дитячі малюнки чудово показують: стан Землі залежить від наших рук: дорослих і дитячих…

Захід проведено в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник  Олександр Бокотей) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev  (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: