Прогулянка до лісу як складова навчального процесу

Семикласники Усть-Чорнянського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів провели спостереження за флорою та фауною дикої природи поблизу школи. Пізнавальну екскурсію для них влаштувала вчителька біології Ніна Рахівська.

Педагогиня поставила собі за мету розширити знання учнів про пристосованість організмів до сумісного життя в природному угрупованні шляхом застосування теоретичних знань на практиці. Вона роздала дітям збільшувальні прилади для спостереження за дрібними рослинами та комахами і навчила школярів вирізняти особливості природних середовищ та їхніх мешканців.

Учні з великим інтересом вишукували нові для себе види тварин і рослин, розвиваючи власні навички аналізу та спостережливості. Похід до лісу дав можливість дітям отримати практичні знання про природу, екосистеми та взаємозв’язки між рослинами, тваринами та неживою природою. Пізнавальна прогулянка поклала початок у формуванні екологічної свідомості та розуміння важливості бережливого ставлення до навколишнього середовища у школярів.

Захід відбувся в рамках співпраці Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin.

Інформаційна служба IERS

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: