Професор Метью Темпл

Вчений-генетик, чернець ордену кармелітів, викладач Назарет Коледж (г .. Рочестер, США).

https://www2.naz.edu/dept/biology/faculty-staff/    https://www2.naz.edu/academics/minors/bioethics

У травні 2018 проф. М. Темпл вперше відвідав Ужгород, і виступив в Ужгородському національному університеті з циклом лекцій для студентів-біологів УжНУ. Це були цікаві і актуальні лекції, які охопили не тільки історію і перспективи досліджень генома людини, а й біологічні та медичні аспекти: I. «Human Genomics: History and Prospects»; II. «Human Genomics: Biological Aspects», III. «Human Genomics: Medical Aspects»

https://pres.at.ua/news/profesor_genetik_z_nju_jorku_metju_templ_vidvidav_uzhgorodskij_nacionalnij_universitet_z_ciklom_lekcij/2017-05-30-4870

З доктором М. Темпл Інститут еколого-релігійних досліджень співпрацює вже кілька років поспіль. Під час співпраці вчений взяв участь у багатьох наукових і еколого-просвітницьких заходах і зустрічах.

У 2018 (з 21 по 27 травня) році проф. Темпл разом зі співробітниками Інституту еколого-релігійних досліджень зробив тижневе наукове турне по Вищим навчальним закладам Київщини https://ircef.org
(https://ircef.org/3286/report-on-trip-in-ukraine-of-prof-matthew-temple-matthew-temple-rochester-new-york/

  • 21 травня 2018 Семінар кафедри екології НаУКМА «Людина, релігія і навколишнє середовище», Цікаві доповідачі, конструктивне обговорення.

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются

Візит професора генетики Метью Темпла (Назарет Коледж, США) в Білоцерківський аграрний університет. Проведена лекція на тему: «Екоетичний проблеми ГМО: небезпека для біорізноманіття та агроекологічний аспект» для студентів і викладачів університету. Для професора Темпла були організовані зустрічі з вченими природних напрямків. За супроводом проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, професора Т.М. Димань відбулися переговори щодо подальшої наукової співпраці. (Https://btsau.edu.ua/uk/content/vizyt-profesora-z-genetyky-metyu-templa-nazaret-koledzh-ssha)

Весною 2019 проф. Метью Темпл з робочим візитом знову перебував в Ужгороді

  • 17.06.2019 Участь проф. Метью Темпл в Міжнародній конференції «Від Голокосту кулями в Аушвіц: регіональні виміри остаточного рішення» (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/uzhnu-konferentsiya-vid-golokostu-kulyami-do-aushvitsu.htm)

 

  • В гостях у художника – академіка В. Микити

  • За час  співпраці про проф. М. Темпле неодноразово писали та згадували різні ЗМІ:

https://day.kyiv.ua/ru/article/den-ukrainy/perekrestok-yazykov-kultur-religiy
https://pres.at.ua/news/profesor_genetik_z_nju_jorku_metju_templ_vidvidav_uzhgorodskij_nacionalnij_universitet_z_ciklom_lekcij/2017-05-30-4870 https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/profesor_genetik_z_nju_jorku_metju_templ_vidvidav_uzhgorodskij_nacionalnij_universitet_z_ciklom_lekcij/2017-05-30-7011

 

  • Метью Темпл також просто любить прогулянки по Ужгороду

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: