Про біологічне різноманіття для юних математиків

22 травня юні математики України відвідали Національний природний парк «Синевир». Там для них провели еколого-освітнє екскурсійне заняття присвячене Міжнародному дню біорізноманіття, головним завданням якого було привернення уваги людей до важливості збереження різноманіття живих організмів на Землі. До організації заходу долучилася експертка ІЕРС Любов Гречин

Відвідувачів найбільше зацікавив Реабілітаційний центр бурих ведмедів, де вони не лише насолоджувалися спілкуванням з дикими тваринами, а й дізналися про них багато цікавого. Інформацію про найбільших хижаків Європи (Карпат) юні таланти отримали у формі цифрових завдань. Учасникам показували цифри, які стосуються життя ведмедів, і вони вгадували, що означає та чи та цифра.

Діти поїхали з багажем знань, позитивними емоціями та твердим переконання у важливості збереження природи і відповідального ставлення до кожного виду живих організмів на планеті Земля.

Захід відбувся в рамках співпраці Синевирської громади та Institute of Ecological and Religious Studies-IERS (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU) та Nataliya Kulya (IERS) за підтримки Tierpark Berlin та Zoo Berlin.

Інформаційна служба ІЕРС

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: