Священик врятував косулю

         Отець Ігор Бембило живе на околиці Синевирської Поляни (НПП Синевир), неподалік лісу. Диких оленів і косуль він часто спостерігає на схилі сусідньої гори. Взимку, у пошуках їжі, вони наближаються до населеного пункту. А цими днями одна косуля, діставшись села, застрягла між штахетником паркану. На допомогу прийшов отець Ігор разом з сусідом. Вони визволили тварину з пастки і відпустили у ліс.

Частина 1.

Частина 2.

 

«Щиро дякуємо нашому партнерові отцю Ігорю за те, що він не лише допомагає рятувати людські душі, але й приходить на допомогу дикій природі. Ми не вперше переконуємося в тому, що священик з особливою любов’ю ставиться до довкілля і намагається привити таке ставлення своїм вірянам», – підкреслює директор Інституту еколого-релігійних студій Олександр Бокотей.

Нагадуємо, що о. Ігор широко відомий своїми екологічними поглядами і переконаннями і запрошуємо переглянути відеоматеріал, де він закликає до захисту Творіння – природи і відповідального управління відходами в НПП «Синевир» зокрема https://www.youtube.com/watch?v=BS99urc6_aw  .

(Фото о. Ігоря Бембила)

За інформацією прес-служби Інституту еколого-релігійних студій

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: