Круглий стіл з питань захисту кажанів у рамках проекту Bat4Man

4 червня 2021 року у Резиденції Мукачівських єпископів відбувся круглий стіл з питань захисту кажанів у рамках реалізації проекту HUSKROUA/1702/6.1/0021 “Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На початку заходу апостольський Адміністратор Мукачівської Греко-Католицької єпархії єпископ Ніл (Лущак), ЧБМ, дав благословення та привітав всіх присутніх.

Під час круглого столу провідні експерти з дослідження кажанів Андрій-Тарас Башта, Михайло Біланич та координатор проекту Олександр Бокотей розповіли представникам релігійних громад про результати польового етапу дослідження кажанів, розвінчали міфи, пов’язані з кажанами та Ковід-19, пояснили вплив кажанів на баланс екосистем, надали інформацію про те, як діяти, якщо ви знайшли кажанів, які заходи можна здійснювати для того, щоб захистити кажанів.

 

Також головний експерт Андрій-Тарас Башта представив свою нову науково-популярну книгу про кажанів.

У книзі окрім інформації про лісові види кажанів також є згадано про проект “Bat4man” і є багато фотоілюстрацій різниї видів кажанів, які були зроблені під час реалізації проекту влітку 2020 року. Посібник викликав зацікавлення та жваве обговорення.

Насамкінець був представлений фільм-презентація про важливість та користь кажанів, яку розробили співробітники ІЕРС в процесі реалізації проекту.

Круглий стіл відбувся за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот та архітектурних комісій церков.

 

Після завершення круглого столу відбулася прес-конференція для представників ЗМІ, які взяли інтерв”ю від учасників круглого столу.

Партнери проекту: Інститут еколого-релігійних студій (Україна), Асоціація Е-Консалт Сату Маре (Румунія) у партнерстві з Товариством по захисту кажанів Словаччини та Угорською асоціацією орнітології та охорони природи.

 

Для отримання більш детальної інформації:

Інформаційна служба ГО «Інститут еколого-релігійних студій»

моб тел.: +380507096567;  e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Scroll to Top
%d блогерам подобається це: